Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
492015-4

492015-4

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
492015-4
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 16FT
Adatlapokat:
492015-4.pdf
RoHs állapota:
Ólom / RoHS nem megfelelő
Készletek állapota:
4816 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
492015-4
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 492015-4 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 492015-4 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A,SM LDS,SC(NG)/SC(NG) 16FT Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólom / RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség 4816 pcs stock Adatlap 492015-4.pdf
típus Singlemode, Simplex Sorozat OPTIMATE
Visszatérési veszteség 55dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 16.4' (5.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Contains lead / RoHS non-compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.40dB
Fiber Type - Jellemzők Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC/UPC To SC/UPC 16.4' (5.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC/UPC 1. csatlakozó SC/UPC
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk