Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
N506-05M

N506-05M

N506-05M Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Tripp LiteTripp Lite
Cikkszám:
N506-05M
Gyártó / Márka:
Tripp Lite
termékleírás:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16'
Adatlapokat:
N506-05M.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
3593 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3593 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $9.228
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
N506-05M
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
N506-05M Image

Az N506-05M specifikációi

Tripp LiteTripp Lite
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám N506-05M Gyártó Tripp Lite
Leírás CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 3593 pcs stock Adatlap N506-05M.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések FDDI, OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 2 Weeks Hossz - Összességében 16.4' (5.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Beillesztési veszteség 0.20dB Fiber Type 50/125
Jellemzők Zipcord Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 16.4' (5.0m)
Szín - Csatlakozók Black, Red Szín - kábel Orange
Kábeltípus Twin Zip Kábel átmérő 0.03" (0.9mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó SC Duplex
1. csatlakozó SC Duplex  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk