Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
N356-06M

N356-06M

N356-06M Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Tripp LiteTripp Lite
Cikkszám:
N356-06M
Gyártó / Márka:
Tripp Lite
termékleírás:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT
Adatlapokat:
N356-06M.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
4145 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
N356-06M
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
N356-06M Image

Az N356-06M specifikációi

Tripp LiteTripp Lite
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám N356-06M Gyártó Tripp Lite
Leírás DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4145 pcs stock Adatlap N356-06M.pdf
típus Singlemode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések FDDI, OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 19.7' (6.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag Poly-Vinyl Chloride (PVC) Beillesztési veszteség 0.20dB
Fiber Type 8.3/125 Jellemzők Riser, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 8.3/125 19.7' (6.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő - Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk