Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1409857

1409857

Phoenix Contact
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Phoenix ContactPhoenix Contact
Cikkszám:
1409857
Gyártó / Márka:
Phoenix Contact
termékleírás:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL
Adatlapokat:
1409857.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
820 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 820 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $41.629
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1409857
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Phoenix Contact

Az 1409857 specifikációi

Phoenix ContactPhoenix Contact
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1409857 Gyártó Phoenix Contact
Leírás ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 820 pcs stock Adatlap 1409857.pdf
típus Multimode, Duplex, OM1 Sorozat -
Visszatérési veszteség 35dB Értékelések -
Más nevek FOC-FS:A-SC:A-GZ04/1 Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 60°C
A gyártó szabványos leadási ideje 3 Weeks Hossz - Összességében 3.3' (1.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.30dB Fiber Type 62.5/125
Jellemzők IP20 Részletes leírás Cable Fiber Optic FSMA To SC Duplex 62.5/125 3.3' (1.0m)
Szín - Csatlakozók Beige, Black, Red Szín - kábel Orange
Kábeltípus Twin Zip Kábel átmérő -
Bend Radius 30mm 2. csatlakozó SC Duplex
1. csatlakozó FSMA  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk