Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
FXTRP7N7NANF040

FXTRP7N7NANF040

FXTRP7N7NANF040 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
PanduitPanduit
Cikkszám:
FXTRP7N7NANF040
Gyártó / Márka:
Panduit
termékleírás:
OM3 12 FIBER, PANMPO INTERCONNEC
Adatlapokat:
1.FXTRP7N7NANF040.pdf2.FXTRP7N7NANF040.pdf
RoHs állapota:
RoHS megfelelőség
Készletek állapota:
254 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 254 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $156.923
  • 10 pcs
    $152.167
  • 25 pcs
    $147.411
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
FXTRP7N7NANF040
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
FXTRP7N7NANF040 Image

Az FXTRP7N7NANF040 specifikációi

PanduitPanduit
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám FXTRP7N7NANF040 Gyártó Panduit
Leírás OM3 12 FIBER, PANMPO INTERCONNEC Ólommentes állapot / RoHS állapot RoHS megfelelőség
elérhető mennyiség 254 pcs stock Adatlap 1.FXTRP7N7NANF040.pdf2.FXTRP7N7NANF040.pdf
típus Multimode, Duplex, OM3 Sorozat QuickNet™ PanMPO™
RoHS állapot RoHS Compliant Visszatérési veszteség 26dB
Értékelések - Más nevek 298-12733
Üzemi hőmérséklet -10°C ~ 60°C Nedvességérzékenységi szint (MSL) Not Applicable
A gyártó szabványos leadási ideje 6 Weeks Hossz - Összességében 40.0' (12.2m)
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.50dB
Fiber Type 50/125 Jellemzők Plenum Rated
Részletes leírás Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 40.0' (12.2m) Szín - Csatlakozók Aqua
Szín - kábel Aqua Kábeltípus -
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius 30mm
2. csatlakozó MPO 1. csatlakozó MPO
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk