Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
17-300330-15

17-300330-15

17-300330-15 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
ConecConec
Cikkszám:
17-300330-15
Gyártó / Márka:
Conec
termékleírás:
FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M
Adatlapokat:
17-300330-15.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
4033 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
17-300330-15
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
17-300330-15 Image

Az 17-300330-15 specifikációi

ConecConec
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 17-300330-15 Gyártó Conec
Leírás FIBER CBL ASSY ZINC IP67 15M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4033 pcs stock Adatlap 17-300330-15.pdf
típus Singlemode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Más nevek 1730033015
626-1654
Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Hossz - Összességében 49.2' (15.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.21dB Fiber Type -
Jellemzők IP67 Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 49.2' (15.0m)
Szín - Csatlakozók Black Szín - kábel Black
Kábeltípus Buffered Fiber Kábel átmérő -
Bend Radius - 2. csatlakozó LC Duplex
1. csatlakozó LC Duplex  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk