Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
912M-2-3-00200-PL

912M-2-3-00200-PL

CNC Tech
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
CNC TechCNC Tech
Cikkszám:
912M-2-3-00200-PL
Gyártó / Márka:
CNC Tech
termékleírás:
FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M
Adatlapokat:
912M-2-3-00200-PL.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
6544 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 6544 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $7.252
  • 10 pcs
    $6.734
  • 25 pcs
    $6.044
  • 50 pcs
    $5.871
  • 100 pcs
    $5.18
  • 250 pcs
    $4.835
  • 500 pcs
    $4.731
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
912M-2-3-00200-PL
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
CNC Tech

Az 912M-2-3-00200-PL specifikációi

CNC TechCNC Tech
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 912M-2-3-00200-PL Gyártó CNC Tech
Leírás FIBER OPTIC CBL LC/SC MULTI 2M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 6544 pcs stock Adatlap 912M-2-3-00200-PL.pdf
típus Multimode, Duplex, OM3 Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNP
Más nevek 1175-2008 Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) Not Applicable A gyártó szabványos leadási ideje 12 Weeks
Hossz - Összességében 6.6' (2.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.30dB
Fiber Type 50/125 Jellemzők Plenum Rated
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 6.6' (2.0m) Szín - Csatlakozók Beige
Szín - kábel Aqua Kábeltípus -
Kábel átmérő 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk