Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
911S-2-5-01500-PL

911S-2-5-01500-PL

CNC Tech
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
CNC TechCNC Tech
Cikkszám:
911S-2-5-01500-PL
Gyártó / Márka:
CNC Tech
termékleírás:
FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M
Adatlapokat:
911S-2-5-01500-PL.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
4060 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 4060 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $13.121
  • 10 pcs
    $11.844
  • 25 pcs
    $11.348
  • 50 pcs
    $10.639
  • 100 pcs
    $10.284
  • 250 pcs
    $9.717
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
911S-2-5-01500-PL
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
CNC Tech

Az 911S-2-5-01500-PL specifikációi

CNC TechCNC Tech
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 911S-2-5-01500-PL Gyártó CNC Tech
Leírás FIBER OPTIC CBL LC/LC SINGLE 15M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4060 pcs stock Adatlap 911S-2-5-01500-PL.pdf
típus Singlemode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 50dB Értékelések OFNP
Más nevek 1175-2038 Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) Not Applicable A gyártó szabványos leadási ideje 12 Weeks
Hossz - Összességében 49.2' (15.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.30dB
Fiber Type 9/125 Jellemzők Plenum Rated
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 9/125 49.2' (15.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus -
Kábel átmérő 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó LC Duplex 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk