Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
FPSSTST051MR5SY

FPSSTST051MR5SY

Belden
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
BeldenBelden
Cikkszám:
FPSSTST051MR5SY
Gyártó / Márka:
Belden
termékleírás:
FXPC OS2 ST ST 51M
Adatlapokat:
Készletek állapota:
1007 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1007 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $31.886
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
FPSSTST051MR5SY
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Belden

Az FPSSTST051MR5SY specifikációi

BeldenBelden
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám FPSSTST051MR5SY Gyártó Belden
Leírás FXPC OS2 ST ST 51M Ólommentes állapot / RoHS állapot
elérhető mennyiség 1007 pcs stock Adatlap
Sorozat * Más nevek BEL22931
Részletes leírás Cable Fiber Optic To  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk