Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
SCLC-SDTP020

SCLC-SDTP020

SCLC-SDTP020 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
BelBel
Cikkszám:
SCLC-SDTP020
Gyártó / Márka:
Bel
termékleírás:
FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 2M
Adatlapokat:
SCLC-SDTP020.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
11020 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 11020 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $5.679
  • 10 pcs
    $5.161
  • 25 pcs
    $5.032
  • 50 pcs
    $4.645
  • 100 pcs
    $4.387
  • 250 pcs
    $4.00
  • 500 pcs
    $3.742
  • 1000 pcs
    $3.432
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
SCLC-SDTP020
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
SCLC-SDTP020 Image

Az SCLC-SDTP020 specifikációi

BelBel
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám SCLC-SDTP020 Gyártó Bel
Leírás FIBER OPTIC CBL SGNL SC/LC 2M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 11020 pcs stock Adatlap SCLC-SDTP020.pdf
típus Singlemode, Duplex, OS2 Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések -
Más nevek 1847-1147 Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 4 Weeks
Hossz - Összességében 6.6' (2.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag Poly-Vinyl Chloride (PVC) Beillesztési veszteség -
Fiber Type 9/125 Jellemzők -
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 6.6' (2.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus -
Kábel átmérő 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk