Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
6828151-9

6828151-9

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
6828151-9
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP
Adatlapokat:
6828151-9.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1524 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1524 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $21.773
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
6828151-9
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 6828151-9 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 6828151-9 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1524 pcs stock Adatlap 6828151-9.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 29.5' (9.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.51dB
Fiber Type 50/125 Jellemzők Riser, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 29.5' (9.0m) Szín - Csatlakozók Beige
Szín - kábel Aqua Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk