Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
6374646-8

6374646-8

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
6374646-8
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP
Adatlapokat:
6374646-8.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1954 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1954 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $16.839
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
6374646-8
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 6374646-8 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 6374646-8 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A MTRJ TO LC MM OFNP Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1954 pcs stock Adatlap 6374646-8.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 20dB Értékelések OFNP
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 26.2' (8.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.51dB
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Plenum, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To MT-RJ 62.5/125 26.2' (8.0m) Szín - Csatlakozók Beige
Szín - kábel Orange Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.07" (1.8mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MT-RJ 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk