Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
6278897-2

6278897-2

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
6278897-2
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 2M1
Adatlapokat:
6278897-2.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1757 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1757 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $16.946
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
6278897-2
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 6278897-2 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 6278897-2 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 2M1 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1757 pcs stock Adatlap 6278897-2.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 20dB Értékelések LSZH
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 6 Weeks Hossz - Összességében 6.6' (2.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.50dB Fiber Type 62.5/125
Jellemzők Low Smoke, Zipcord Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 62.5/125 6.6' (2.0m)
Szín - Csatlakozók Blue Szín - kábel Orange
Kábeltípus Twin Zip Kábel átmérő 0.14" (3.6mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó MT-RJ Secure
1. csatlakozó SC Duplex  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk