Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
6206821-9

6206821-9

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
6206821-9
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
FOGBIT62.5 MCLL SC/DPX 2.5TZ 9M
Adatlapokat:
6206821-9.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
702 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 702 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $45.726
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
6206821-9
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 6206821-9 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 6206821-9 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás FOGBIT62.5 MCLL SC/DPX 2.5TZ 9M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 702 pcs stock Adatlap 6206821-9.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések LSZH
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 30.2' (9.2m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség -
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Low Smoke, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 30.2' (9.2m) Szín - Csatlakozók Beige
Szín - kábel Orange Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.10" (2.5mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk