Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
6-5492021-0

6-5492021-0

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
6-5492021-0
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA SC DUPLEX TO FC SM LDD
Adatlapokat:
6-5492021-0.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
4563 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
6-5492021-0
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 6-5492021-0 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 6-5492021-0 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA SC DUPLEX TO FC SM LDD Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4563 pcs stock Adatlap 6-5492021-0.pdf
típus Singlemode, Duplex Sorozat OPTIMATE
Visszatérési veszteség 55dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 196.9' (60.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.54dB
Fiber Type - Jellemzők Riser, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To FC/UPC 196.9' (60.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó FC/UPC 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk