Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
504970-2

504970-2

504970-2 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
504970-2
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 2 METER
Adatlapokat:
504970-2.pdf
RoHs állapota:
Ólom / RoHS nem megfelelő
Készletek állapota:
6028 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
504970-2
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
504970-2 Image

Az 504970-2 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 504970-2 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CABLE ASSEM FIBER SC-SC 2 METER Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólom / RoHS nem megfelelő
elérhető mennyiség 6028 pcs stock Adatlap 504970-2.pdf
típus Multimode, Simplex Sorozat OPTIMATE
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Más nevek A11DDC-0102B Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Hossz - Összességében 6.6' (2.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Contains lead / RoHS non-compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.52dB Fiber Type 62.5/125
Jellemzők Riser Részletes leírás Cable Fiber Optic SC To SC 62.5/125 6.6' (2.0m)
Szín - Csatlakozók Beige Szín - kábel Orange
Kábeltípus Buffered Fiber Kábel átmérő 0.12" (3.0mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó SC
1. csatlakozó SC  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk