Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
4-6754272-7

4-6754272-7

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
4-6754272-7
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO
Adatlapokat:
4-6754272-7.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
64 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 64 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $584.572
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
4-6754272-7
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 4-6754272-7 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 4-6754272-7 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA,62.5,12F,OFNP,MPO Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 64 pcs stock Adatlap 4-6754272-7.pdf
típus Multimode, Simplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNP, OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 470.0' (143.2m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.96dB
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Plenum, Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 470.0' (143.2m) Szín - Csatlakozók Yellow
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.30" (7.6mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MPO Secure 1. csatlakozó MPO Secure
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk