Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
4-6435025-1

4-6435025-1

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
4-6435025-1
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA 62.5 24F OFNP MPO
Adatlapokat:
4-6435025-1.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
29 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 29 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $1,019.275
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
4-6435025-1
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 4-6435025-1 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 4-6435025-1 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA 62.5 24F OFNP MPO Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 29 pcs stock Adatlap 4-6435025-1.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNP, OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 413.4' (126.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.94dB
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Plenum, Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 413.4' (126.0m) Szín - Csatlakozók Black
Szín - kábel Orange Kábeltípus Trunk
Kábel átmérő 0.53" (13.6mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MPO 1. csatlakozó MPO
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk