Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
3-6278028-7

3-6278028-7

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
3-6278028-7
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC
Adatlapokat:
3-6278028-7.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1248 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1248 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $31.169
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
3-6278028-7
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 3-6278028-7 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 3-6278028-7 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1248 pcs stock Adatlap 3-6278028-7.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 20dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 121.4' (37.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.56dB
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Riser, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 121.4' (37.0m) Szín - Csatlakozók Beige, Black
Szín - kábel Orange Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.14" (3.6mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MT-RJ 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk