Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
3-5492193-5

3-5492193-5

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
3-5492193-5
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
PIGTAIL SM LDS SCAPC
Adatlapokat:
3-5492193-5.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1982 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1982 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $18.632
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
3-5492193-5
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 3-5492193-5 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 3-5492193-5 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás PIGTAIL SM LDS SCAPC Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1982 pcs stock Adatlap 3-5492193-5.pdf
típus Singlemode, Simplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 65dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 114.8' (35.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.50dB
Fiber Type - Jellemzők Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 114.8' (35.0m) Szín - Csatlakozók Green
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó Cable 1. csatlakozó SC/APC
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk