Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
2148042-1

2148042-1

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
2148042-1
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A, CXP MPO - 3 QSFP MPO, 24F,
Adatlapokat:
2148042-1.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
300 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 300 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 20 pcs
    $99.583
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
2148042-1
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 2148042-1 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 2148042-1 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A, CXP MPO - 3 QSFP MPO, 24F, Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 300 pcs stock Adatlap 2148042-1.pdf
Sorozat * Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 10 Weeks Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Részletes leírás Cable Fiber Optic To  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk