Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
2-6828317-4

2-6828317-4

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
2-6828317-4
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP
Adatlapokat:
2-6828317-4.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
979 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 979 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $36.273
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
2-6828317-4
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 2-6828317-4 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 2-6828317-4 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 979 pcs stock Adatlap 2-6828317-4.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 11 Weeks Hossz - Összességében 78.7' (24.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.54dB Fiber Type 50/125
Jellemzők Riser, Zipcord Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 78.7' (24.0m)
Szín - Csatlakozók Beige Szín - kábel Aqua
Kábeltípus Twin Zip Kábel átmérő 0.16" (4.2mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó LC Duplex
1. csatlakozó LC Duplex  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk