Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
2-5492019-0

2-5492019-0

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
2-5492019-0
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA SM LDD SC DUP(NG)/SC DUPNG
Adatlapokat:
2-5492019-0.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
4301 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
2-5492019-0
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 2-5492019-0 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 2-5492019-0 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA SM LDD SC DUP(NG)/SC DUPNG Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 4301 pcs stock Adatlap 2-5492019-0.pdf
típus Singlemode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség 55dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 1.00' (305mm) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.50dB
Fiber Type - Jellemzők Riser, Zipcord
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 1.00' (305mm) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó SC Duplex 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk