Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
2-2148126-5

2-2148126-5

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
2-2148126-5
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
MPO RIBBON CABLE ASSY 50/125
Adatlapokat:
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
5448 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
2-2148126-5
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 2-2148126-5 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 2-2148126-5 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás MPO RIBBON CABLE ASSY 50/125 Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 5448 pcs stock Adatlap
Sorozat * Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Részletes leírás Cable Fiber Optic To
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk