Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1938208-1

1938208-1

1938208-1 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
1938208-1
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 1M
Adatlapokat:
1938208-1.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
5356 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1938208-1
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
1938208-1 Image

Az 1938208-1 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1938208-1 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CONN CABLE ASSY MPO-MPO 1M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 5356 pcs stock Adatlap 1938208-1.pdf
típus Multimode, Simplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 3.3' (1.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.50dB
Fiber Type 50/125 Jellemzők Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 3.3' (1.0m) Szín - Csatlakozók Black
Szín - kábel Orange Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MPO 1. csatlakozó MPO
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk