Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1-6435025-8

1-6435025-8

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
1-6435025-8
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM
Adatlapokat:
1-6435025-8.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
50 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 50 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $600.087
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1-6435025-8
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 1-6435025-8 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1-6435025-8 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 50 pcs stock Adatlap 1-6435025-8.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNP, OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 180.0' (54.9m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.83dB
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők Plenum, Riser
Részletes leírás Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 180.0' (54.9m) Szín - Csatlakozók Black
Szín - kábel Orange Kábeltípus Trunk
Kábel átmérő 0.53" (13.6mm) Bend Radius -
2. csatlakozó MPO 1. csatlakozó MPO
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk