Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1-2064853-4

1-2064853-4

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
1-2064853-4
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CABLE ASSEMBLIES
Adatlapokat:
1-2064853-4.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
3926 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 3926 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 10 pcs
    $9.283
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1-2064853-4
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 1-2064853-4 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1-2064853-4 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CABLE ASSEMBLIES Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 3926 pcs stock Adatlap 1-2064853-4.pdf
típus Singlemode Sorozat -
Visszatérési veszteség 55dB Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Hossz - Összességében 45.9' (14.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség 0.20dB
Fiber Type - Jellemzők -
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 45.9' (14.0m) Szín - Csatlakozók Blue
Szín - kábel Yellow Kábeltípus Twin Zip
Kábel átmérő 0.08" (2.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó LC Duplex 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk