Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1-1906054-5

1-1906054-5

Agastat Relays / TE Connectivity
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Cikkszám:
1-1906054-5
Gyártó / Márka:
Agastat Relays / TE Connectivity
termékleírás:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE
Adatlapokat:
1-1906054-5.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1431 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1431 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $23.171
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1-1906054-5
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Agastat Relays / TE Connectivity

Az 1-1906054-5 specifikációi

Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1-1906054-5 Gyártó Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1431 pcs stock Adatlap 1-1906054-5.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNR
Üzemi hőmérséklet - Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
A gyártó szabványos leadási ideje 14 Weeks Hossz - Összességében 49.2' (15.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.52dB Fiber Type 62.5/125
Jellemzők Riser, Zipcord Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 49.2' (15.0m)
Szín - Csatlakozók Beige, Green Szín - kábel Orange
Kábeltípus Twin Zip Kábel átmérő 0.08" (2.0mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó LC Duplex
1. csatlakozó LC Duplex, Secure  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk