Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1062830019

1062830019

Affinity Medical Technologies - a Molex company
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
Cikkszám:
1062830019
Gyártó / Márka:
Affinity Medical Technologies - a Molex company
termékleírás:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M
Adatlapokat:
1062830019.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
5744 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1062830019
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
Affinity Medical Technologies - a Molex company

Az 1062830019 specifikációi

Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1062830019 Gyártó Affinity Medical Technologies - a Molex company
Leírás MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 5744 pcs stock Adatlap 1062830019.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat -
Visszatérési veszteség - Értékelések OFNP
Más nevek 106283-0019 Üzemi hőmérséklet 0°C ~ 70°C
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) Hossz - Összességében 62.3' (19.0m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 1.00dB Fiber Type 50/125
Jellemzők Plenum Rated Részletes leírás Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 62.3' (19.0m)
Szín - Csatlakozók Black Szín - kábel Orange
Kábeltípus - Kábel átmérő 0.12" (3.0mm)
Bend Radius 50mm 2. csatlakozó MTP
1. csatlakozó MTP  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk