Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
DK-2633-03

DK-2633-03

DK-2633-03 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
Cikkszám:
DK-2633-03
Gyártó / Márka:
ASSMANN WSW Components
termékleírás:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 3M
Adatlapokat:
1.DK-2633-03.pdf2.DK-2633-03.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
6399 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 6399 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $7.83
  • 10 pcs
    $7.068
  • 25 pcs
    $6.772
  • 50 pcs
    $6.348
  • 100 pcs
    $6.137
  • 250 pcs
    $5.798
  • 500 pcs
    $5.629
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
DK-2633-03
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
DK-2633-03 Image

Az DK-2633-03 specifikációi

ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám DK-2633-03 Gyártó ASSMANN WSW Components
Leírás CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-LC 3M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 6399 pcs stock Adatlap 1.DK-2633-03.pdf2.DK-2633-03.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat Digitus®
Visszatérési veszteség - Értékelések -
Más nevek AE10461
DK263303
Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 20 Weeks
Hossz - Összességében 9.8' (3.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség -
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők -
Részletes leírás Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 62.5/125 9.8' (3.0m) Szín - Csatlakozók White
Szín - kábel Orange Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó LC Duplex 1. csatlakozó LC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk