Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
DK-2612-01

DK-2612-01

DK-2612-01 Image
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
Cikkszám:
DK-2612-01
Gyártó / Márka:
ASSMANN WSW Components
termékleírás:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M
Adatlapokat:
DK-2612-01.pdf
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
11864 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 11864 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $4.945
  • 10 pcs
    $4.495
  • 25 pcs
    $4.383
  • 50 pcs
    $4.046
  • 100 pcs
    $3.821
  • 250 pcs
    $3.484
  • 500 pcs
    $3.259
  • 1000 pcs
    $2.99
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
DK-2612-01
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
DK-2612-01 Image

Az DK-2612-01 specifikációi

ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám DK-2612-01 Gyártó ASSMANN WSW Components
Leírás CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 11864 pcs stock Adatlap DK-2612-01.pdf
típus Multimode, Duplex Sorozat Digitus®
Visszatérési veszteség - Értékelések -
Más nevek AE10433
DK261201
Üzemi hőmérséklet -
Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited) A gyártó szabványos leadási ideje 20 Weeks
Hossz - Összességében 3.3' (1.0m) Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag - Beillesztési veszteség -
Fiber Type 62.5/125 Jellemzők -
Részletes leírás Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 3.3' (1.0m) Szín - Csatlakozók Black, Red
Szín - kábel Orange Kábeltípus Buffered Fiber
Kábel átmérő 0.12" (3.0mm) Bend Radius -
2. csatlakozó ST (2) 1. csatlakozó SC Duplex
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk