Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
ECAM-FD-A-N-C-0050

ECAM-FD-A-N-C-0050

3M
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
3M3M
Cikkszám:
ECAM-FD-A-N-C-0050
Gyártó / Márka:
3M
termékleírás:
ECAM DROP SCAPC ONE END 50'
Adatlapokat:
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1099 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1099 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $33.767
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
ECAM-FD-A-N-C-0050
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
3M

Az ECAM-FD-A-N-C-0050 specifikációi

3M3M
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám ECAM-FD-A-N-C-0050 Gyártó 3M
Leírás ECAM DROP SCAPC ONE END 50' Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1099 pcs stock Adatlap
típus Singlemode, Simplex Sorozat ECAM
Visszatérési veszteség 60dB Értékelések -
Más nevek 00051115537592
05111553759
80611336803
Üzemi hőmérséklet -
A gyártó szabványos leadási ideje 6 Weeks Hossz - Összességében 50.0' (15.2m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot Lead free / RoHS Compliant Jacket (szigetelés) Anyag -
Beillesztési veszteség 0.40dB Fiber Type -
Jellemzők - Részletes leírás Cable Fiber Optic SC/APC To Cable 50.0' (15.2m)
Szín - Csatlakozók Green Szín - kábel Black
Kábeltípus Ribbon Fiber Kábel átmérő 1.26" (32.0mm)
Bend Radius - 2. csatlakozó Cable
1. csatlakozó SC/APC  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk