Válassza ki országát vagy régióját.

Otthon
Termékek
Kábel szerelvények
Száloptikai kábelek
1906862-2

1906862-2

TE Connectivity AMP Connectors
A kép ábrázolás lehet.
A termék részleteit lásd a specifikációkban.
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
Cikkszám:
1906862-2
Gyártó / Márka:
AMP Connectors / TE Connectivity
termékleírás:
FO C/A LC LC 50/125 GRN
Adatlapokat:
RoHs állapota:
Ólommentes / RoHS megfelelő
Készletek állapota:
1397 pcs stock
Innen szállítva:
Hong Kong
Szállítási út:
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS

AJáNLAT KéRéSE

Kérjük, töltse ki az összes kötelező mezőt az elérhetőségeivel. Kattintson az "SUBMIT RFQ"
gombra. Rövidesen e-mailben felvesszük Önnel a kapcsolatot. Vagy küldjön e-mailt nekünk: info@Micro-Semiconductors.hk

In Stock 1397 pcs Referenciaár (amerikai dollárban)

  • 1 pcs
    $21.338
Irányár(USD):
Mennyiség:
Kérjük, adja meg a megcélzott árat, ha a megadottnál nagyobb mennyiség van.
Teljes: $0.00
1906862-2
Cégnév
Kapcsolattartó neve
Email
Üzenet
TE Connectivity AMP Connectors

Az 1906862-2 specifikációi

TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
(Kattintson az üresre az automatikus bezáráshoz)
Cikkszám 1906862-2 Gyártó AMP Connectors / TE Connectivity
Leírás FO C/A LC LC 50/125 GRN Ólommentes állapot / RoHS állapot Ólommentes / RoHS megfelelő
elérhető mennyiség 1397 pcs stock Adatlap
Sorozat * Nedvességérzékenységi szint (MSL) 1 (Unlimited)
Gyártási szám 1906862-2 Bővített leírás Cable Fiber Optic To
Leírás FO C/A LC LC 50/125 GRN  
Leállitás

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó címkék

Forró információk